Rychlé vyhledávání nemovitostí
Typ zakázky Typ nemovitosti Okres Cena do (Kč)

Proč zvolit realitní kancelář ARCH?

 1. Pronájem bytu Vám zprostředkujeme zcela zdarma (v případě pronájmů bytů uhradí provizi nájemníci).
 2. Prodej bytů a všech druhů nemovitostí Vám zprostředkujeme bez záloh a jakýchkoliv plateb předem.
 3. INZERÁT na prodej/pronájem Vaší nemovitosti Vám zajistíme na největších realitních serverech ZDARMA.
 4. Realitní kancelář ARCH inzeruje na realitních serverech www.Sreality.cz (u provozovatele serveru byste za inzerát zaplatili 72,60Kč/den!), www.Reality.CZ, Reality.iDNES.cz, RealityMIX.cz a dalších. Přehled realitních serverů je na této stránce vlevo dole. Po kliknutí na jednotlivé ikony se Vám otevře naše presentace na jednotlivých realitních serverech.
 5. Vámi požadovanou cenu nemovitosti budeme respektovat, ale pokud budete chtít poradit, tak Vám cenu můžeme doporučit. Pokud by Vámi požadovaná cena byla nižší než reálná tržní hodnota nemovitosti, tak Vás na tuto skutečnost určitě upozorníme a Vaši nemovitost prodáme za nejvyšší dosažitelnou cenu.
 6. V případě, že by v rámci obchodních jednání nastala situace, že by potencionální kupující po složení rezervačního poplatku neuzavřel kupní smlouvu, tak o propadlý rezevační poplatek (obvykle 3 - 4% kupní ceny) se s Vámi rozdělíme.
 7. Prodej Vaší nemovitosti urychlíme tím, že potencionálnímu kupujícímu pomůžeme s vyřízením hypotečního úvěru.
 8. Kupní smlouvu Vám připravíme zdarma takovou, že vlastnické právo k nemovitosti nebude převedeno na kupujícího, dokud kupující nesloží celou kupní cenu.
 9. Naši provizi Vám vyúčtujeme teprve až bude celá kupní cena nemovitosti zaplacena na Váš účet.
 10. Po uzavření kupní smlouvy Vám připravíme zdarma ještě další nezbytné dokumenty:
 • Návrh na vklad do katastru nemovitostí.
 • Protokol o předání nemovitosti kupujícímu.

Zprostředkovatelské smlouvě s exkluzivním zastoupením prodávajícího/pronajímatele dáváme přednost, ale je možné uzavřít i smlouvu neexkluzivní. Oba typy zprostředkovatelských smluv uzavíráme bez jakýchkoliv smluvních pokut a povinnosti uhradit vzniklé náklady v případě, že se nemovitost neprodá.
Při zprostředkovávání prodeje/pronájmu nemovitostí hájíme vždy zájmy prodávajícího/pronajímatele, se kterým máme uzavřenou smlouvu. Zprostředkovatelskou smlouvu nikdy neuzavíráme s kupujícím/nájemcem, aby nemohlo dojít ke střetu zájmů. Proto také nikdy neinkasujeme žádné peníze od kupujícího/nájemce, ale pouze od našeho klienta.
Výjimkou je zprostředkování pronájmu bytů, jak vyplývá z výše uvedeného bodu 1. - v tomto případě hradí nájemci provizi předem odsouhlasenou a s plným vědomím pronajímatele.

Obchodní společnost ARCH, spol. s r.o. byla založena v roce 1995, ale tradice realitní kanceláře ARCH sahá až do roku 1991. Působení na trhu s nemovitostmi v délce 31 let je dokladem stability a je dobrým předpokladem kvalitních a kvalifikovaných služeb. Důraz neklademe na kvantitu zakázek, ale kvalitu provedení.

Za doporučení realitní kanceláře ARCH Vám po prodeji nemovitosti vyplatíme odměnu ve výši 10% obdržené provize.